Допоможи енергетикам! Користуйся електроенергією у правильний час!

Дата: 18.10.2022 16:50

Шановні мешканці громади! Уже кілька днів поспіль росія здійснює масовані обстріли об’єктів енергетичної інфраструктури нашої країни. Серед областей, які зазнали удару, на жаль, і Житомирська область.

У зв’язку з російським ракетним терором, енергетикам доводиться обмежувати постачання електрики, щоб забезпечити стабільну роботу усієї енергосистеми країни! Саме тому, закликаємо усіх, за можливості, не вмикати одночасно кілька потужних електроприладів, а у проміжку з 17-ї до 23-ї години, коли споживання найбільше – звести користування електрикою до мінімуму.

Споживайте відповідально та ощадливо! Пам’ятайте: зменшуючи споживання в пікові години, вранці та ввечері, ви допомагаєте енергетикам балансувати енергосистему та відновлювати мережі після ворожих актак.

Підтримаймо енергетичний фронт разом!

З повагою, Пулинський селищний голова – Олександр Гаврилюк!