Із засідання постійної комісії з питань земельних відносин…

Дата: 29.09.2022 15:01

Сьогодні, 29 вересня, відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, житлово-комунального господарства та екології.

На засідання прибули 6 із 9 депутатів комісії. На порядок денний були винесені такі питання:

1. Про розгляд вимоги виконавця №7718 від 31.08.2022 та рішення Житомирського окружного адміністративного суду №240/11704/19.
  2. Про погодження ДП «Коростенське лісомисливське господарство» надання в користування мисливських угідь.
  3. Про затвердження детального плану території земельної ділянки.
  4. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельних ділянок.
  5. Про припинення права користування та внесення змін в договір на управління спадщиною земельних часток (паїв).
  6. Про припинення права користування земельними ділянками.
  7. Про надання дозволу ТОВ «УТМР» на розробку нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення за межами населеного пункту.

По питаннях порядку денного інформував завідувач сектором земельних відносин – Владиченко Василь Дмитрович.

Після детального вивчення та обговорення питань порядку денного, члени комісії, зі змінами та доповненнями, підтримали 7 проєктів рішень та запропонували винести їх на розгляд сесії.

Фото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису