Розпочато масштабну соціальну рекламну кампанію "Надихнись Україною!"

Дата: 02.09.2022 12:03

З метою підтримки туристичної галузі та стимуляції туристичного сегменту економіки, Державне агентство розвитку туризму України організувало масштабну соціальну рекламну кампанію з наративом «Надихнись Україною!».

Мета проєкту – переконати українців знайти час на відпочинок навіть в умовах війни, тому що тривала боротьба потребує сил.

До проєкту погодились долучитися популярні лідери думок, які на власному прикладі та в цікавій формі донесуть ключові меседжі кампаній – про необхідність відпочинку під час війни та підвищеного стресу, про підтримку економіки та про відновлення сил людей для подальшої боротьби з окупантами.

У рамках кампанії «Надихнись Україною!» Державним агентством розвитку туризму України виготовлено соціальний ролик, який можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/HjW_2MkeRPY