Біблотека Пулинської селищної ради запрошує на виставку-портрет

Дата: 26.08.2022 15:31

До річниці народження видатного українського письменника, поета, драматурга та публіциста Івана Яковича Франка ( 27.08.1856р. ) бібліотека Пулинської селищної ради презентує виставку-портрет "Його твори гартують свідомість".

Працівниці бібліотеки переконані, що літературна спадщина Івана Франка є золотим фондом України, а його твори вчать нас думати, розуміти та відчувати себе нацією, гідною поваги та захоплення. Тому з радістю чекають на допитвивих читачів у нашій книгозбірні, щоб дізнатися більше про Каменяра та його безцінний творчий доробок.