МОЗ нагадало як діяти у разі радіаційної аварії

Дата: 09.08.2022 12:27

Міністерство охорони здоров’я України надало рекомендації громадянам на випадок радіаційної аварії.

Як пише пресслужба МОЗ, зважаючи на те, що "країна-терорист не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру".

Водночас, станом на 6 серпня жодних відхилень від природного фону не зафіксовано.

У інфографіці МОЗ України п'ять простих кроків допоможуть вберегтися під час небезпеки. Згадаймо їх – бережімо себе!