Про забезпечення заходів здійснення правового режиму воєнного стану

Дата: 01.07.2022 16:59

Відповідно до розпорядження голови ради оборони Житомирської області № 55 від 28.06.2022 року «Про забезпечення заходів здійснення правового режиму воєнного стану» на території Житомирської області ЗАБОРОНЕНО ретрансляцію російських, білоруських теле- та радіо станцій, телевізійних каналів країн-агресорів, які транслюються через супутникове телебачення у закладах громадського харчування, готелях, ресторанах, базах відпочинку, хостелах, гуртожитках, закладах санітарно-оздоровчого комплексу та інших громадських місцях.