З нагоди Дня Конституції України

Дата: 28.06.2022 14:00

27 червня 2022 року з нагоди святкування Дня Конституції України представник Пулинського бюро правової допомоги Юрій Тичина провів бесіду на тему «Знай свої права, виконуй свої обов’язки».

Під час зустрічі суб’єктів пробації ознайомлено з їх правами, а також наголошено на тому, що окрім прав кожна людина має ще й обов'язки, про які дуже часто забуває.

Метою заходу - розширити знання присутніх, підвести до розуміння того, що необхідно не лише знати свої права, але й сумлінно виконувати свої обов'язки. Прагнути розуміння необхідності виконувати правила поведінки у суспільстві та у громадських місцях.

Житомирський районний сектор №8

філії ДУ «Центр пробації»

у Житомирській області