Відбулася зустріч із старостами старостинських округів громади

Дата: 23.06.2022 14:16

23 червня відбулася зустріч із старостами старостинських округів Пулинської громади, у ході якої було обговорено ряд проблем, пропозицій та досягнень у різних сферах життєдіяльності громади.

На нараді були порушені питання благоустрою у літній період, зокрема мову зосередили на необхідності своєчасного та регулярного обкошування прилеглих територій та узбіч доріг від бур’янів, проведення прибирань у населених пунктах та на околицях, з метою поліпшення їх естетичного вигляду. Наголошено на необхідності співпраці у цьому питанні із суб’єктами господарювання та місцевими мешканцями.

Серед обговорюваних питань чільне місце посіли питання про споруди цивільного значення та про упорядкування, паспортизацію, оптимізацію та ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, а також про оплату послуг з вивезення сміття.

Крім цього, старост повідомили про особливості податкових змін у період воєнного стану, про роботу кадастрових систем і необхідність цифровізованого документообігу.

Окрім іншого, було обговорено питання щодо забезпечення старостатів дровима на зимовий період.

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису