Працівники Пулинської селищної ради доєдналися до відзначення Дня вишиванки

Дата: 19.05.2022 11:22

Третій четвер травня особливий день для усіх українців та багатьох європейців. Для нас це день національної ідентичності, день гордості бути українцем.

Сьогодні працівники Пулинської селищної ради доєдналися до відзначення національного свята та одягнули свої вишиванки-обереги на знак єдності з українцями в усьому світі, на знак підтримки тих, хто боронить наш суверенітет і цілісність.

Хтось скаже, це просто одяг – та не для нас. Бо наші вишиванки – це кольорові орнаменти й різнобарвні нитки, це давня і символічна традиція, це материнська любов і відчуття дому, де б ти не був.

Сьогодні вишиванка для нас ще й надія, надія на справедливість і перемогу. Це світло і любов, глибоко заховані між таємничих знаків і незвичайних кольорів.

У наших вишиванках зашифрована прадавня історія, намолена багатьма поколіннями наших пращурів. Ми знаємо, що це наш щит проти зла, темряви і тиранії. І ми вистоїмо, бо сьогодні, як тисячоліття тому, ми не самі – з нами дух вільних українців, господарів на власній землі!

Пишаємося бути українцями – вільними і нескореними! Слава Україні!