Вітання зі Всесвітнім Днем футболу

Дата: 10.12.2021 11:46

Шановні футболісти, тренери, уболівальники та всі, хто займається даним видом спорту на професійному чи аматорському рівні, вітаємо Вас зі Всесвітнім днем футболу!

Щиро зичимо бути у центрі подій, перемагати на полі життя, жити барвисто та насичено, хай ворота щастя і везіння супроводжують Вас на шляху, а захоплююча гра завжди бути переможною та підносить Вас на олімпійський п'єдестал.

У цей святковий день бажаємо Вам відмінної гри, бездоганних голів, незаперечних перемог та гучних вболівальників, не залежно від погоди та пори року. Здоров'я Вам на довгі роки, гараздів, благополуччя, багато-багато сонячних, сповнених радістю днів, високих цілей і грандіозних успіхів.

Дякуємо, що зберігаєте та розвиваєте футбольний імідж нашої громади! Знайте – ви найкращі гравці, гідні звання чемпіонів.

З повагою – голова Пулинської селищної ради Олександр ГАВРИЛЮК!