Яка ціна газу для населення?

Дата: 09.08.2021 14:41

Це одне з найчастіших питань, яке ми отримуємо від своїх клієнтів. Тому нагадуємо про тарифи на газ для побутових споживачів від ТОВ «Житомиргаз Збут».

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» - 7,99 грн за кубометр. Ціна фіксована до кінця дії тарифу (30 квітня 2022 року). Цей тариф дає можливість розподілити свої витрати на газ рівномірними частинами протягом року. Таким чином споживач сплачує за блакитне паливо однакові суми і влітку, і взимку.

Детальніше про «Твій газ Рівномірний платіж» на сайті: https://rivnomirnyi.gaszbut.com.ua/

Тариф «Твій газ Річний» - базова пропозиція постачальника, на яку автоматично були переведені всі клієнти ТОВ «Житомиргаз Збут» з 1 травня 2021 року.

Проте вже 2500 клієнтів компанії вже обрали для себе тариф «Твій газ Рівномірний платіж». Їхні зимові рахунки за газ тепер будуть меншими до 40%. Адже протягом дії тарифу сплачуватимуть однакову суму за блакитне паливо незалежно від споживання.

Якщо є запитання щодо тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» телефонуйте: (0412) 47-18-18, (067)208-29-00.

Покваптеся, аби підключити тариф «Твій газ Рівномірний платіж», адже пропозиція діє до 31 серпня 2021 року.