Клієнти пробації зустрілись із представницею підрозділу центру зайнятості

Дата: 21.05.2021 12:44

Для виконання заходів індивідуальних планів роботи із засудженими –  підобліковими Пулинського районного сектору філії Центру пробації у Житомирській області запрошуються соціальні партнери. Одним з них є підрозділ обласного центру зайнятості.

17 травня заступник начальника відділу надання соціальних послуг Пулинського підрозділу обласного центру зайнятості Людмила Лавренчук проінформувала суб’єктів пробації про види послуг, які надає центр зайнятості, зокрема про порядок реєстрації, перереєстрації та ведення обліку громадян, які шукають роботу і безробітних.

Присутніх ознайомили про ряд наявних вакансій в районі та в межах області. Особливий наголос зробили на тому, що працевлаштування обов’язково має бути офіційним та оформленим належним чином. Нелегальна трудова діяльність – це відповідальність перед законом як роботодавця, так і працівника.

Пулинський районний

сектор філії Центру пробації