Селищна клумба заяскравілась новими фарбами

Дата: 17.05.2021 10:52

Квіти на наших клумбах створюють неабиякий естетичний вигляд. Кожне суцвіття приваблює погляд своєю неповторністю та вишуканістю кольорів.

Кілька днів тому основна клумба Пулинського парку оновилася. Працівниками відділу освіти селищної ради тут висаджено нові квіти, які гармонійно поєднуються між собою. Це чорнобривці, петунії, іриси, сальвінії, гвоздика, вербена й інші невибагливі рослини, що квітуватимуть і влітку, й восени. Висаджено й 30 кущів троянд.

Начальник відділу освіти селищної ради Наталія Опанащук розповідає що, оновити клумбу – це спільна ідея відділу освіти з працівниками закладів освіти смт Пулини. Крім тих квітів, що залишалися на клумбі, багато рослин освітяни принесли з дому й висадили, створивши ландшафтний дизайн.

Навіть в буденності справ, проходячи повз клумбу, неможливо не помітити ці чудові квіти. Вони милують око, підіймають настрій, підбадьорюють і надихають на гарні справи.

Наталія Опанащук вдячна Пулинському районному сектору Управління ДСНС за співпрацю.