ХV фестиваль-конкурс «Великодні дзвони – 2021»

Дата: 21.04.2021 11:54

Щороку, в квітні, проходить обласний фестиваль-конкурс учнівської молоді «ВЕЛИКОДНІ ДЗВОНИ». Цьогоріч він проходив дистанційно у таких номінаціях: народна пісня, естрадна пісня, академічний спів, народний спів, народний танець – автентичний і стилізований, сучасний танець різних стилів, бальний танець, інструментальне мистецтво, художнє читання, образотворче та декоративно-прикладне мистецтво, графічний дизайн, аудіовізуальне мистецтво та виробництво, куди надійшло понад 500 заявок.Фото без опису

На фестиваль-конкурс надіслав свої твори «Зразковий художній колектив» хореографічний колектив «Колорит» КЗПО ЦДЮТ Пулинської селищної ради, художній керівник Максим Пташнюк. У номінації «Народний танець – автентичний і стилізований» здобув такі нагороди:

1 місце танець «Гулянка на селі»;

2 місце композиція «Мир над Україною»;

3 місце танець «Поліська полька».

Вітаю колектив з черговою перемогою. Звичайно, хотілося б в живу виступити на сцені й відчути азарт та «смак» перемоги.

На фестиваль-конкурс у номінації «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» свої роботи відправила Кравченко Іванна, учениця ОЗЗСО Пулинської ЗОШ, вихованка КЗПО ЦДЮТ Пулинської селищної ради, педагогічний наставник Людмила Подкаура. Іванна отримала Диплом учасника.

Вітаю учасницю з її дебютом на фестивалі-конкурсі, не зупиняйся на досягнутому, подальших успіхів у твоїй улюбленій справі.

Щиро дякую за активність та наполегливу працю, яка дає свої результати. Будьте здорові!

Оксана Василенко, директор КЗПО ЦДЮТ Пулинської селищної ради