У Житомирській ОДА прокоментували заборону руху громадського транспорту

Дата: 12.03.2021 17:02

12 березня порожньо на автобусній зупинці в Пулинах, адже порожні платформи Житомирського автовокзалу. Є лише інформація про скасовані рейси. Відповідно до постанови Кабінету міністрів рейсові автобуси на приміських, міжміських та внутрішньо обласних маршрутах області припинили свою роботу.

«На сьогодні є постанова Кабінету міністрів України від 24 лютого 2021 року №154, якою внесено зміни у постанову №1236. Зокрема, передбачено, що в «червоній» зоні, передбачено певні карантинні обмеження, - говорить начальник відділу транспорту Житомирської ОДА Валерій Ясинецький. - Одне із них – здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним і залізничним транспортом. Згідно з цією постановою, рух даного транспорту заборонено».