Служба у справах дітей селищної ради інформує

Дата: 12.03.2021 11:43

Сьогодні, 12 березня, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням селищного голови Олександра Гаврилюка.

Членами комісії було розглянуто такі питання порядку денного: розгляд заяв громадян; про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; про надання довідок про виховання дітей матерями без участі батьків; розгляд висновків про стан утримання, навчання та виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами розгляду порядку денного комісією прийняті компетентні рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.