22 січня – День Соборності і Свободи України (відеовітання юних читачів бібліотеки)

Дата: 21.01.2021 16:22

Яка ж вдалась сьогодні днина!

Що хочеться співать пісень.

Моя соборна Україна знову стрічає новий день.

В історії становлення незалежної України особливе місце займає 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу.

22 січня ввійшло до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України.  Маєм і ми гарну традицію: щорічно центральною вулицею селища шикуватись у живий ланцюг, як символ єдності нашого народу. Цьогоріч карантинні обмеження внесли свої корективи. І з нагоди цієї важливої історичної дати активні юні відвідувачі бібліотеки Пулинської селищної ради підготували тематичний відеоролик «Україна неповторна, єдина, свята».

З метою відродження паростків духовності, пробудження у своїх користувачів зацікавленості до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу, виховання поваги та любові до рідного краю, його історичного минулого і сучасності працівниками книгозбірні презентовано книжково-ілюстративну виставку «Україна єдина».