Книжкові новини бібліотеки селищної ради

Дата: 02.11.2020 10:54

Анотація бібліотекаря: слово має викликати довіру. Воно має нести енергетику, радість, благодать та бути «рецептом життя». Саме таку літературу намагається творити письменник, прозаїк, журналіст – Мирослав Дочинець.

Пропонуємо вам познайомитись зі збіркою коротких оповідок «Світло семи днів. Маленькі історії для душі».

Книжка складається з невеличких історій. Кожну історію можна прочитати за кілька хвилин. Але після з кожної з них ви захочете зупинитись на мить, щоб замислитись та ще раз перечитати. Це повчальні історії, які вам в дитинстві розповідали батьки, навчаючи вас, що таке добро, а що зло.

Пропонуємо звільнитися від щоденних турбот і насолоджуватися книгою «Світло семи днів. Маленькі історії для душі». І хай в вашій душі буде світло.