Пулинська громада

Житомирська область, Житомирський район

Книжкові новини бібліотеки селищної ради

Дата: 02.11.2020 10:54
Кількість переглядів: 510

Анотація бібліотекаря: слово має викликати довіру. Воно має нести енергетику, радість, благодать та бути «рецептом життя». Саме таку літературу намагається творити письменник, прозаїк, журналіст – Мирослав Дочинець.

Пропонуємо вам познайомитись зі збіркою коротких оповідок «Світло семи днів. Маленькі історії для душі».

Книжка складається з невеличких історій. Кожну історію можна прочитати за кілька хвилин. Але після з кожної з них ви захочете зупинитись на мить, щоб замислитись та ще раз перечитати. Це повчальні історії, які вам в дитинстві розповідали батьки, навчаючи вас, що таке добро, а що зло.

Пропонуємо звільнитися від щоденних турбот і насолоджуватися книгою «Світло семи днів. Маленькі історії для душі». І хай в вашій душі буде світло.

Фото без описуФото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних