Шановні бібліотекарі та всі, хто любить і цінує літературу! Вітаю вас із Всеукраїнським Днем бібліотек.

Дата: 29.09.2020 09:33

Бібліотекаце зосередження мудрості віків і сховище знань людства. Саме в бібліотеках ми черпаємо той заряд моральної енергії і знань, що дозволяє нам бути культурними людьми Бібліотека сьогодні залишається єдиним зримим зв’язоком між людиною і книгою, хоча його і витісняють сучасні технології. Тому, шана і повага працівникам книгозбірень за те, що вони продовжують берегти знання, накопичені століттями для всіх нас.
Сердечно вітаємо і ветеранів бібліотечної справикотрі присвятили своє життя служінню її величності - Книзі.

Творчого Вам піднесення, натхнення і удачі у всіх починаннях! Здоров’язмін в кращу сторону і бажання бути краще. Нехай всі ваші будні стануть продуктивними і вдалими.

Зі святом!

З повагою, селищний голова Олександр Гаврилюк