30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек.

Дата: 29.09.2020 09:27

Серед різних скарбів якими володіє людина, найдивовижнішим, безсумнівно є книга. Ріднити людей з книгою, відкривати їм красу і силу слова, що може бути достойнішим? Ця місія випала саме бібліотекарям. Для кожної освідченої людини, бібліотекар - це насамперед творча особистість, яка безкорисливо, з повною віддачею служить суспільству, читачевіБібліотека Пулинської селищної ради налічує 43940 примірників книг, більше 20 назв періодичних видань. За програмою поповнення книжкових фондів  публічних бібліотек одержано 297 примірників книг. Також фонд поповнюється книгами, які дарують читачі.

Сьогодні майбутнє за тими бібліотеками, які поєднують традиційну культуру спілкування з  книгою з новими інформаційними технологіями. Так під час карантину бібліотекарі спілкувалися з читачами дистанційно. З нагоди Дня молоді організували акцію "Українська молодь читає". Працівники бібліотеки поцікавилися у своїх молодих активних читачів, як підходять до вибору книги і як часто читають.

З нагоди Дня Європи в Україні працівниками книгозбірні  започатковано "Віртуальний гастрономічний тур країнами Європи".

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек в бібліотеці Пулинської селищної ради оформлено книжкову виставку-привітання, де привітали своїх колег та читачів зі святом.

Більшість бібліотечних працівників - представники прекрасної половини людства.Вони привабливі, стильні, сучасні. Тому на виставці представлені книги українських авторів про жінок і для жінок.

Запрошуємо всіх бажаючих до нашої книгозбірні вибрати книгу до душі.

Людмила Пашківська,

завідуюча бібіотекою