Пулинська громада

Житомирська область, Пулинський район

Перші місцеві вибори 25 жовтня 2020 року Пулинська селищна територіальна виборча комісія Житомирського району Житомирської області ПОСТАНОВА №14

Дата: 28.09.2020 11:57
Кількість переглядів: 399

25 вересня  2020 року                                             смт Пулини

    Про реєстрацію кандидатів в депутати  Пулинської селищної ради Житомирського району Житомирської області від організацій політичних партій

    Відповідно до частини шостої  статті 227 Виборчого  Кодексу України щодо порядку реєстрації депутатів обласних, районних, районних в місті, а також сільських, селищних, міських рад (територіальних громад з кількістю виборців 10 тисяч і більше)

Пулинська селищна територіальна виборча комісія постановляє зареєструвати кандидатами в депутати Пулинської селищної ради Житомирського району Житомирської області від організацій політичних партій:

Житомирська обласна організація політична партія «Сила і Честь»:

  1. Гузюк Олена Володимирівна, перший кандидат;
  2. Ткачук Олег Олексійович, виборчий округ №1;
  3. Буряченко Валентина Василівна, виборчий округ №1;
  4. Антонюк Віктор Миколайович, виборчий округ №1;
  5. Гаврилюк Леся Іванівна, виборчий округ №1;
  6. Овсієнко Сергій Анатолійович,  виборчий округ №1;
  7. Галушка Віра Анатоліївна, виборчий округ №1;
  8. Сівченко Олександр, виборчий округ №1;
  9. Войтенко Микола Олександрович, , виборчий округ №2;
  10. Макеєнко Олена Михайлівна, виборчий округ №2;
  11.  Опанащук Вадим Анатолійович, виборчий округ №2;
  12.  Тимощук Дарія Валентинівна, виборчий округ №2;
  13.  Грибанюк Валерій Іванович, виборчий округ №2;
  14.  Гуменюк Павло Анатолійович, виборчий округ №3;
  15. Рабченюк Надія Іванівна,  виборчий округ №3;
  16. Коберник Тетяна Петрівна,  виборчий округ №3;
  17.  Іщенко Микола Михайлович, виборчий округ №3;
  18.  Сахневич Олександр Петрович, виборчий округ №3;
  19. Карпович Юрій Вахабович, виборчий округ №4;
  20.  Бовсунівський Олександр Миколайович, виборчий округ №4;
  21.  Черниш Олена Володимирівна, виборчий округ №4;
  22.  Ямковий Анатолій Анатолійович, виборчий округ №4 ;
  23.  Максименко Людмила Іванівна, виборчий округ №4;
  24.  Мошков Сергій Вікторович,  виборчий округ №4 ;
  25.  Дзюбенко Тетяна Іванівна, виборчий округ №4.

 

Житомирська обласна партійна організація Всеукраїнського обєднання  «Батьківщина»:

  1. Петренко Алла Йосипівна, перший кандидат;
  2. Могила Олександр Михайлович, виборчий округ № 1;
  3. Левіцький Павло Вікторович,  виборчий округ № 1;
  4. Хоменко Юлія Василівна, виборчий округ № 1 ;
  5.  Грибан Ірина Олександрівна,  виборчий округ № 1;
  6. Коляда Галина Станіславівна, виборчий округ № 1;
  7. Єзерський Леонтин Болеславович, виборчий округ № 1;
  8. Рудюк Володимир Леонідович, виборчий округ № 2;
  9. Степанчук Любов Іванівна, виборчий округ № 2;
  10.  Шапіренко Віталій Віталійович,  виборчий округ № 2;
  11.  Кучер Анатолій Володимирович, виборчий округ № 2;
  12.  Войтенко Ірина Владиславівна , виборчий округ №  2;
  13.  Черниш Юрій Володимирович, виборчий округ №2;
  14.  Чуян Микола Миколайович, виборчий округ №3;
  15.  Пашківська Наталія Дмитрівна, виборчий округ №3;
  16.  Бабич Віталій Андрійович, виборчий округ № 3;
  17.  Барабашук Андрій Миколайович,  виборчий округ № 3;
  18.  Молодецька Лариса Василівна, виборчий округ № 3;
  19.  Опанащук Олександр Романович,  виборчий округ № 3;
  20.  Талько Галина Миколаївна, виборчий округ № 3;
  21.  Невмержицький Олексій Володимирович,  виборчий округ № 3;
  22.  Зелінська Марія Йосипівна, виборчий округ № 4;
  23.  Матвійчук Володимир Олексійович, виборчий округ № 4;
  24.  Вацьківський Петро Йосипович, виборчий округ № 4;
  25. Лех Валентина Павлівна, 07.10.1968, виборчий округ № 4;
  26.  Поплавський Анатолій Олегович, виборчий округ № 4.

 

 

Житомирська регіональна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»:

  1. Бабич Леонід Федорович, перший кандидат;
  2. Войцехівський Франц Олександрович, виборчий округ № 1;
  3. Савчук Юрій Миколайович, виборчий округ № 1;
  4. Грабовський Олег Володимирович,  виборчий округ № 1;
  5. Бондарчук Людмила Леонідівна, виборчий округ № 1;
  6. Ткаченко Інна Анатоліївна, виборчий округ № 1;
  7. Забора Микола Олексійович, виборчий округ № 1;
  8. Корзун Віктор Васильович, виборчий округ № 2;
  9. Черниш Микола Олександрович,  виборчий округ № 2;
  10. Андрійчук Наталія Олександрівна,  виборчий округ № 2;
  11.  Іщук Юлія Миколаївна,  виборчий округ № 2;
  12. Байделюк Діана Вікторівна, виборчий округ № 2;
  13. Врублевська Алла Вікторівна,  виборчий округ № 3;
  14. Мельник Юрій Миколайович, виборчий округ № 3;
  15.  Іванова Яна Олексіївна,  виборчий округ № 3;
  16. Вакуленко Оксана Володимирівна, виборчий округ № 3;
  17. Черниш Віталій Валерійович, виборчий округ № 3;
  18. Горецька Людмила Миколаївна, виборчий округ № 4;
  19. Ляшенко Юрій Трохимович, виборчий округ № 4;
  20. Цаплінська Станіслава Анатоліївна, виборчий округ № 4;
  21. Виговський Михайло Володимирович, виборчий округ № 4;
  22. Біденко Руслана Леонідівна,  виборчий округ № 4;

 

Житомирська обласна організація Політична партія  «За Майбутнє»:

  1. Карпінський Станіслав Йосипович, перший кандидат;
  2. Халімовський Олександр Володимирович, виборчий округ № 1;
  3. Ілючок Людмила Матвіївна, 101.1956, виборчий округ № 1;
  4. Лось Леонід Францович, виборчий округ №1;
  5. Московченко Віра Василівна, виборчий округ №1;
  6. Сінкевич Сергій Миколайович, виборчий округ №1;
  7. Ель Світлана Володимирівна, виборчий округ №2;
  8. Климчук Віктор Олександрович, виборчий округ №2;
  9. Молчанова Галина Іванівна, виборчий округ №2;
  10. Буднік Вячеслав Миколайович,  виборчий округ № 2;
  11. Лавринчук Інна Василівна, виборчий округ №2;
  12. Муха Микола Сергійович, виборчий округ №3;
  13. Кардаш Валентина Іванівна,  виборчий округ № 3;
  14. Саламатов Ілля Сергійович, виборчий округ №3;
  15. Коберник Галина Олександрівна,  виборчий округ №3;
  16. Корзун Олексій Іванович,  виборчий округ №3;
  17. Лігута Олександр Михайлович, виборчий округ № 4;
  18. Тушинська Любов Миколаївна,  виборчий округ №4;
  19. Швайківський Анатолій Петрович, виборчий округ №4;
  20. Войтенко Тетяна Олександрівна, виборчий округ №4;
  21. Осика Павло Анатолійович, виборчий округ №4;

 

Житомирська обласна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОПОЗИЦІЯ»:

  1. Мурзаков Сергій Анатолійович, перший кандидат;
  2. Тартасюк Ніна Олександрівна,  виборчий округ № 1;
  3. Грибан Лариса Степанівна, виборчий округ №1;
  4. Мороз Володимир Володимирович, виборчий округ №  1;
  5. Рибчинська Наталія Миколаївна, виборчий округ №1;
  6. Тичина Андрій Юрійович,  виборчий округ № 1;
  7. Грабовський Юрій Володимирович, виборчий округ №2;
  8. Дідковський Дмитро Олександрович, виборчий округ №2;
  9. Шакура Сергій Сергійович, виборчий округ №2;
  10. Кулик Людмила Олександрівна, виборчий округ № 2;
  11. Бондар Інна Миколаївна, виборчий округ № 2;
  12. Кузьменко Надія Михайлівна,   виборчий округ №3;
  13. Ковнацька Світлана Миколаївна, виборчий округ №3;
  14. Кляченко Юрій Володимирович, виборчий округ №3;
  15. Черниш Вадим Миколайович, виборчий округ №3;
  16. Адамович Галина Михайлівна, виборчий округ № 3;
  17. Гончарук Анатолій Ананійович, виборчий округ № 4;
  18. Лісіцький Роман Валентинович,  виборчий округ № 4;
  19. Тичина Богдан Юрійович,  виборчий округ № 4;
  20. Федорчук Людмила Іванівна, виборчий округ № 4;
  21. Лонська Ольга Володимирівна, виборчий округ № 4;
  22. Лонська Ольга Володимирівна,  виборчий округ № 4.

 

Житомирська обласна організація політична партія «Наш край»:

  1. Опанащук Микола Андрійович,  перший кандидат;
  2. Саюк Віктор Анатолійович, виборчий округ № 2;
  3. Тимощук Іван Давидович,  виборчий округ № 2;
  4. Шукліна Ганна Іванівна,  виборчий округ № 2;
  5. Бондарчук Зоя Миколаївна,  виборчий округ № 2;
  6. Бондарчук Олександр Миколайович, виборчий округ № 2;
  7. Кучерук Світлана Миколаївна,  виборчий округ № 3;
  8. Чайківський Андрій Петрович, виборчий округ № 3;
  9. Підкаура Валентина Василівна, виборчий округ № 3;
  10.  Курильчук Петро Миколайович, виборчий округ № 3;
  11.  Кравець Олена Василівна, виборчий округ № 3.

 

Житомирська Обласна організація  ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ

«СЛУГА НАРОДУ»

  1. Кацімон Інна Миколаївна, перший кандидат;
  2. Солопій Дарина Сергіївна, виборчий округ № 1;
  3. Поліщук Юлія Василівна,  виборчий округ № 1;
  4. Павлюк Олег Володимирович,  виборчий округ № 1;
  5. Яременко Богдан Романович, виборчий округ № 1;
  6. Стужук Павло Валентинович, виборчий округ № 1;
  7. Метельська Людмила Олександрівна,  виборчий округ № 2;
  8. Дідковський Сергій Юрійович,  виборчий округ № 2;
  9. Черняков Максим Іванович,  виборчий округ № 2;
  10.  Стужук Юлія Валентинівна,  виборчий округ № 2;
  11.  Васильєв Віктор Петрович, виборчий округ № 2;
  12.  Липко Юрій Анатолійович, виборчий округ № 3;
  13.  Осіпчук Катерина Сергіївна, виборчий округ № 3;
  14.  Бобрик Віктор Васильович, виборчий округ № 3;
  15.  Дідковська Олена Леонідівна, виборчий округ № 3;
  16.  Васильєва Вікторія Петрівна, виборчий округ № 3;
  17.  Матвієв Михайло Миколайович, виборчий округ № 4;
  18.  Дячук Вадим Ярославович, виборчий округ № 4;
  19.  Острогляд Світлана Амангальдівна,  виборчий округ № 4;
  20.  Власюк Лілія Валентинівна, виборчий округ № 4;
  21.  Стужук Олександр Валентинович,  виборчий округ № 4.

 

Житомирська територіальна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

  1. Лисюк Юрій Олександрович, перший кандидат;
  2. Гаврилюк Олександр Олександрович,  виборчий округ № 1;
  3. Бондарчук Тарас Миколайович,  виборчий округ № 1;
  4. Корзун Любов Миколаївна,  виборчий округ № 1;
  5. Войцехівська Інна Миколаївна,  виборчий округ № 1;
  6. Андрійчук Василь Дмитрович,  виборчий округ № 1;
  7. Байда Віктор Миколайович, відсутній представницький мандат, виборчий округ № 2;
  8. Бинківський Юрій Георгійович, виборчий округ № 2;
  9. Лисюк Наталія Сергіївна, виборчий округ № 2;
  10.  Яценко Світлана Миколаївна,  виборчий округ № 2;
  11.  Гінгуляк Віктор Костянтинович,  виборчий округ № 2;
  12.  Висоцький Андрій Васильович, виборчий округ № 3;
  13.  Коханський Руслан Миколайович,  виборчий округ № 3;
  14.  Кульбовська Людмила Вікторівна, виборчий округ № 3;
  15.  Костриця Наталія Миколаївна,  виборчий округ № 3;
  16.  Шостак Анатолій Миколайович,  виборчий округ № 3;
  17.  Мельник Микола Сергійович, виборчий округ № 4;
  18.  Добровольська Олена Петрівна, виборчий округ № 4;
  19.  Гуляєв Юрій Якович,  виборчий округ № 4;
  20.  Колянко Валентина Володимирівна, виборчий округ № 4;
  21.  Денисевич Володимир Фабіянович, виборчий округ № 4.

 

Житомирська обласна організація Політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка»:

  1. Корзун Володимир Леонідович, перший кандидат;
  2. Кравчук Олександр Іванович, виборчий округ №1;
  3. Орищук Юрій Олександрович, виборчий округ №1;
  4. Четокіна Тетяна Олександрівна, виборчий округ №1;
  5. Гінгуляк Галина Юстинівна,  виборчий округ №1;
  6. Коваль Василь Петрович,  виборчий округ №1;
  7. Козловська Лариса В’ячеславівна,  виборчий округ №1;
  8. Світельський Сергій Миколайович, виборчий округ №24
  9. Кузьмінський Віталій Іванович, виборчий округ №2;
  10. Лавренчук Руслана Володимирівна, виборчий округ №2;
  11. Бойко Олена Олександрівна,  виборчий округ №2;
  12. Петрик Петро Михайлович, виборчий округ №2;
  13. Дехтярук Галина Леонідівна, виборчий округ №3;
  14. Лиманець Валентина Анатоліївна, виборчий округ №3;
  15. Корзун Владислав Володимирович, виборчий округ №3;
  16. Грозний Олександр Олександрович, виборчий округ №3;
  17. Римарчук Денис Миколайович,  виборчий округ №3;
  18. Михайловський Тарас Олександрович, виборчий округ №4;
  19. Плосковітова Леся Олександрівна, виборчий округ №4;
  20. Четокін Іван Валерійович, виборчий округ №4;
  21. Біляєва Ольга Олександрівна, виборчий округ №4;
  22. Товщик Віктор Миколайович, виборчий округ №4.

 

  1. Видати представникам вищезазначених партій копію постанови та посвідчення кандидатів в депутати Пулинської селищної ради від організацій політичних партій.

 

         Голова комісії                                                                  Г.  Правдицька

         Секретар комісії                                                          К. Андрушко

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь