Увага! Конкурс!

Дата: 23.02.2018 16:26

«Історія моєї громади: минуле для спільного майбутнього»

Проведення досліджень на тему місцевої історії, збереження об’єктів культурної спадщини, організація роботи місцевих музеїв, популяризація історичної минувщини, проведення мистецьких фестивалів – усе це не лише сприяє формуванню національної чи локальної ідентичності, а й може дати поштовх розвитку місцевих громад. Адже громада, її минуле, її ідентичність стають сьогодні визначальними, особливо у світлі процесів децентралізації. Саме тому тема конкурсу: «Історія моєї громади: минуле для спільного майбутнього».

Представництво Асоціації Німецьких Народних Університетів в Україні (DVV International Ukraine) у партнерстві з Всеукаїнською асоціацією викладачів історії «Нова доба» за підтримки Міністерства освіти і науки України оголошують цей конкурс історичних дослідницьких проектів для молоді.

Конкурс має на меті – привернути увагу до місцевої історії та допомогти молодим людям краще зрозуміти методи історичного дослідження. Його завдання – залучення молоді до історико-пошукової роботи, спрямованої на дослідження локальних історичних пам’яток, подій, постатей.

У конкурсі можуть брати участь учні шкіл, студенти коледжів, молодь віком 14-18 років під керівництвом вчителів історії, краєзнавців, громадських активістів, котрі займаються дослідженням та популяризацією історичного минулого своєї громади.

Дослідницький проект, що подається на конкурс, складається з 3 частин:

- історичне дослідження;

- хроніка дослідження;

- пропозиції із застосування дослідження на користь громаді.

Як стати учасником конкурсу?

До 31 березня 2018 року включно керівник (тьютор) надсилає Дослідницький проект на електронну адресу: eustory.ukraine@gmail.com

Протягом квітня-травня жюрі оцінює надіслані роботи та відбирає команди переможців.

Для отримання додаткової інформації звертатися до координатора Проекту за адресою: eustory.ukraine@gmail.com або написати у Facebook.

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти – тел./факс (044) 481-47-69.

Увага!

Паралельно роботи надсилати на адресу Пулинської селищної ради seluchnarada2017ukr.net

Кращі з них керівництвом громади будуть відзначені призами.