НАЛАГОДЖЕННЯ СПІВПРАЦІ ПРОБАЦІЇ З ВЕТЕРАНСЬКИМИ ГРОМАДСЬКИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ ПУЛИНЩИНИ

Дата: 17.08.2020 11:47

В період з 13 серпня 2020 р по 14 серпня  2020 року начальником Пулинського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» у Житомирський області Тетяною Горбатюк проведено ряд робочих зустрічей з керівниками ветеранських громадських організацій Пулинського району. А саме «Пулинським районним відділенням Всеукраїнського об’єднання ветеранів» Іваном Тимощуком, «Пулинська регіональна спілка ветеранів АТО «ПРЕС» Сергієм Яровим та «Пулинською спілкою ветеранів Афганістану» Олександром Сахневичем.

Під час зустрічі представник районного сектору розповіла керівникам ветеранських ГО про діяльність уповноваженого органу з питань пробації, з якими категоріями людей проводять роботу та обговорено питання про подальшу співпрацю та надання певних видів допомоги (соціально-виховного, патріотичного характеру) суб’єктам пробації.

Після проведених заходів, очільники громадських організацій зацікавились питанням взаємодії - укладенням меморандуму про співробітництво.

Пулинський районний сектор

філії ДУ «Центр пробаці» у Житомирській області