З любов’ю до його величності Батька

Дата: 19.06.2020 12:33

Вже другий рік поспіль Україна офіційно відзначає День батька, який цього року припадає на 21 червня. Свято молоде, тому ще поки не сформувалися якісь особливі традиції, але в цей день ми даруємо подарунки і дякуємо своїм батькам за турботу і любов.

Наші дідусі і тата заслуговують на найвищу нагороду, бо вони – наші Ангели-охоронці, наші захисники, наші добрі лицарі, за якими відчуваємо себе надійно і затишно.

Батькові менше, ніж матері, уваги дістається в піснях чи літературі. Але в житті дитини їх роль неабияка. Ось лише декілька із мудрих висловів про батька:

- «Похвала батька – найсильніша з мотивацій»;

- «Один батько вартий ста вчителів»;

- «Найголовніший внесок у виховання дитини - правильно обраний тато»;

- «Цінуйте батьків так само, як і матерів. Татусі говорять менше, але переживають за нас так сильно, як і мами»;

- «Любов батька – виняткова, вона не схожа на любов матерів, в ній мало слів. Але вона безцінна».

До відзначення дня Батька приєднується і бібліотека Пулинської селищної ради. Вони підготували з цієї нагоди виставку-вітання «Шануй батька свого».

Відділ гуманітарний