26 квітня – річниця катастрофи на Чорнобильській АЕС

Дата: 24.04.2020 11:07

Фото без опису 34 роки минає від найбільшої техногенної катастрофи в історії людства.

Страшна  аварія на  Чорнобильській атомній електростанції розділила нашу епоху на «до» і «після» чорнобильську. Наслідки катастрофи мали планетарні масштаби, а  десятки тисяч  людей  було переселено у безпечні місця з Прип’яті та довколишніх районів. Час не загоїв ні екологічні, ні людські рани. Тому в навіть непрості часи, які сьогодні знову переживає світ, ми з сумом і вдячністю згадуємо квітень 1986-го...

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації , які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах. Низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті.

Нехай людська память буде нескінченною, а до памятних знаків вашого подвигу не заростають людські стежки.