В Пулинах виступали стрибізькі аматори

Дата: 06.03.2020 10:00

5 березня з нагоди Міжнародного жіночого дня у Центрі культури і дозвілля відбувся святковий концерт. Жіноцтво вітав Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк.

Аби привітати прекрасну половину громади, до Пулин з концертною програмою завітали аматори Стрибізького сільського Будинку культури (директор Валентина Стрельченко, художній керівник Олександр Сірик). У їх виконанні прозвучали українські пісні та гумор. Ансамбль народної пісні «Дозвілля» тепло сприймався глядачами.

Своїми запальними танцями радували присутніх дитячі хореографічні колективи селищної ради  зразковий колектив «Колорит» (керівник Максим Пташнюк), «Непосиди» (керівник Любов Хорощук), «Грація» (керівник Христина Костриця).

Олександр Гаврилюк подякував учасникам концерту. Стрибізьким аматорам вручив подяку за підтримку і розвиток творчої співпраці між громадами, високу виконавську майстерність, подаровані позитивні емоції.