Участь в обласному святі «Стрітення»

Дата: 02.03.2020 15:18

В останній календарний зимовий день у с. Піски  Станишівської громади відбулося обласне свято «Стрітення» (Масниця).  «Позалицятися» до Весни та подякувати Зимі за те, що була з нами теплою і лагідною, з’їхались колективи з усієї Житомирщини.

- Було все, як годиться на Масляну: святковий ярмарок, містечко майстрів, приготування юшки, шинок, стрільба з лука, тематична фотозона, - розповідає головний спеціаліст відділу гуманітарного селищної ради Лариса Громська. - Майстри народної творчості проводили з бажаючими майстер-класи. Відвідувачі та гості свята мали можливість спробувати традиційні млинці та інші страви. А зі сцени присутніх розважали фольклорні колективи.

Серед учасників дійства були і колективи Пулинської ОТГ: народний чоловічий ансамбль «Промінь» Центру культури і дозвілля та фольклорний колектив «Криниченька» Ялинівського сільського клубу. Виступ наших аматорів був оцінений гучною глядацькою підримкою, щирими оваціями та запрошеннями до творчої співпраці іншими колективами.

Від організаторів усім учасникам було вручено дипломи та пам’ятні сувеніри.