Відкрито фотовиставку Ярослава Болембаха

Дата: 02.03.2020 14:46

28 лютого художній музей «Пулинські барви» селищної ради зібрав не тільки шанувальників фотомистецтва, але і поезії та музики.

Свої творчі роботи презентував фотомитець Ярослав Болембах. З відкриттям виставки його привітали друзі, колеги, рідні, керівник району та Курненської ОТГ, шанувальники фотомистецтва.

Основна тема творчих робіт Ярослава Михайловича – мальовнича краса України, якою наділив її сам Бог і кращого місця на світі для нього немає. І як за це не любити нашу Україну!?

Власними віршами та музичними творами присутніх радували Ольга Бортнікова, Вадим Іванов та Артем Федорович.

Роботи, що представлені на виставці, фотомитець передав у дарунок художньому музею.