Добрі справи агрокомпанії «ІЛТА»

Дата: 10.02.2020 14:52

Вже не вперше СТОВ «Надія ВП» (ІЛТА) надає благодійну допомогу Пулинському ЗДО №1 «Ялинка». За що працівники, вихованці та батьки щиро вдячні аграріям.

В минулому році за кошт благодійника були придбані стіл та стелаж виробничий для харчоблоку, новорічні подарунки для дошкільнят. На початку лютого 2020 р. в рамках договору про соціально-економічне партнерство за нашим проханням у заклад дошкільної освіти придбали:

- водонагрівач 2 шт.;

- труба для каналізації, коліна, трійники, муфти;

- подушки дитячі – 44 шт.;

- рушники махрові дитячі – 40шт.

Всього закуплено на суму 15057,04 грн.

Ми дуже раді, що позбулись старих подушок, маємо труби на заміну каналізації в одному крилі. І хочемо від усіх працівників, малят та їх батьків висловити слова щирої подяки за надану матеріальну допомогу. Нехай за Ваші добрі справи Господь дарує Вам свою ласку і покровительство.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

З повагою і вдячністю Тетяна Колесник, директор ЗДО №1 «Ялинка» відділу освіти Пулинської селищної ради.