Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Обговорення проєкту стратегії розвитку громади

Для успішності громади потрібна стратегія її розвитку. Стратегія – це не просто документ з цифрами, це – визначення майбутнього ОТГ, до якого прагнуть люди.

 Робота з розробки Стратегії розвитку Пулинської громади тривала з березня 2019 року. З того часу відбулося чотири засідання. Працівниками селищної ради та секретарем робочої групи Олександром Медведчуком виконано великий обсяг роботи. Спочатку було проведено соціально-економічний аналіз громади, опитування жителів, далі – обробка анкет, аналіз результатів, формування структури цілей та завдань, збір ідей проєктів.

Селищний голова Олександр Гаврилюк зазначає, що Стратегія розвитку Пулинської ОТГ була сформована внаслідок детального соціально-економічного аналізу території, при врахуванні сильних, слабких сторін, а також зовнішніх можливостей та загроз. Основоположним принципом, який став фундаментом для написання документу, є принцип залучення громадськості у даний процес. Його реалізація проходила через створення Робочої групи, в яку входили представники всіх старостинських округів, депутати, приватні підприємці, громадські активісти, фахівці, школярі.

Стратегія розвитку громади розроблена до 2027 року. Її основний аспект  – не тільки будівлі, дороги, підприємства, але перш за все – це люди. Тому центральний фокус Стратегії розвитку Пулинської територіальної громади – людина, кожен із нас; створення кращих умов для життя, навчання, роботи кожного громадянина. І одночасно – створення яскравого, привабливого, впізнаваного образу нової громади, який буде широко відомий в Україні. Пріоритети розвитку громади сформовані з відповідей її жителів на питання про накопичені проблеми населених пунктів і про їх майбутнє. Про усе це та інше йшлося на обговоренні проєкту Стратегії розвитку Пулинської громади, що відбулося 30 січня.« повернутися до списку новин