Україна вшановує пам'ять Героїв Крут

Дата: 29.01.2020 08:22

Крути... Символ героїзму і відданості нашого юнацтва, символ національної трагедії. 29 січня виповнюється 102 роки лицарському подвигу під Крутами. Цвіт української молоді, Герої, які склали іспит зрілості, ставши в обороні української Волі і Державності.

На державному рівні цей день почали відзначати з 2003 року. Щорічне вшанування пам’яті Героїв Крут закріплено у Постанові Верховної Ради України від 16 травня 2013 року «Про відзначення подвигу героїв бою під Крутами». У 2006 році на залізничній станції Крути відкрили Меморіальний комплекс «Пам’яті героїв Крут».

Ще сотні сторінок тієї історичної події недовивчено. Що є міф, а що правда? Життя продовжує писати історію. Тим, кого цікавить тема героїчного минулого України, та події під Крутами зокрема, на безліч питань знайдуть відповіді серед різномаїття історичної літератури, яку пропонує Бібліотека Пулинської селищної ради.

До дати 29 січня у бібліотеці оформлено книжкову виставку «Пам’ятай про Крути».