У День Соборності України

Дата: 22.01.2020 12:47

Сьогодні, 22 січня, відзначаємо 101 річницю Соборності України. У цей день було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Це свято ознаменовано утворенням живого ланцюга єдності.

В Пулинах також утворили живий ланцюг єдності. Біля пам’ятника Т. Г. Шевченка зібралися працівники селищної ради разом з секретарем ради Оленою Гузюк, відділу освіти, Центру культури і дозвілля, які розгорнули полотно Державного Прапора.

А з іншого боку вулиці вишикувались учні ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. зі своїми класними керівниками, живий ланцюг яких розтягнувся на кілька десятків метрів.

Утворивши живий ланцюг, його учасники нагадали односельчанам про визначні дати в історії нашої держави.