Перший турнір з бочче

Дата: 01.12.2019 13:50

30 листопада у спортивній залі ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. за ініціативи селищної ради проведено перший відкритий турнір з бочче, в якому взяли участь усі бажаючі. Переможець цих змагань захищатиме честь нашої громади на обласних змаганнях.

Присутніх привітали селищний голова Олександр Гаврилюк, начальник відділу гуманітарного Георгій Андрійчук, голова місцевої ВФСТ «Колос» Михайло Шакура.

Першими змагалися любителі спорту з обмеженими фізичними можливостями – це Олексій Власенко, Сергій Лебідь, Микола Фесенко (смт Пулини) та Сергій Шкарлінський (с. Пулино-Гута). Далі до гри приєдналися усі бажаючі.

У результаті серед осіб з обмеженими фізичними можливостями переможцем став Сергій Лебідь, ІІ місце у Сергія Шкарлінського, ІІІ – Миколи Фесенка. В іншій групі І місце виборов Леонід Лебідь, ІІ – Олександр Гаврилюк, ІІІ – Михайло Шакура.

Дякуючи учасникам бочче, Олександр Гаврилюк зазначив, що не суттєво, хто перемагає, головне, що люди зібралися, підтримали хорошу ініціативу. Це лише початок, такі змагання в громаді продовжуватимуться.

Селищна рада дякує магазину «Brais» за надану сувенірну продукцію.