Пулинська громада
Пулинський район, Житомирська область

Із засідання виконкому

28 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради, яке вів очільник громади Олександр Гаврилюк.

На засіданні розглянуто наступні питання: про стан проживання і виховання дітей в сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах; діяльність художнього музею «Пулинські барви» КЗ «Центр культури і дозвілля селищної ради»; внесення змін до селищного бюджету селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік; схвалення проєкту рішення селищної ради «Про селищний бюджет ОТГ на 2020 рік та прогноз селищного бюджету на 2021-2022 роки».

По першому питанню інформувала спеціаліст І категорії з питань захисту дітей Тетяна Андрійчук. Крім цього, було заслухано трьох багатодітних матерів (Ялинівський, Зеленополянський старостинські округи та Пулинська селищна рада), сім’ї яких потрапили у складні життєві обставини. Жінки небайдужі до алкоголю, неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки. З усіма ними проведено роз’яснювальну роботу.

Членами виконкому винесено рішення: зобов’язати батьків згаданих сімей забезпечити належні умови для фізичного, інтелектуального і духовного розвитку їхніх дітей згідно з Законом України «Про охорону дитинства»; рекомендувати заслухати стан проживання та виховання дітей цих сімей на комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації.  

По решті питань порядку денного також прийнято відповідні рішення.« повернутися до списку новин