На допомогу випускникам

Дата: 26.11.2019 15:43

26 листопада за ініціативи районної філії Житомирського обласного центру зайнятості, відділу освіти відбувся День кар’єри (для учнів 8-11 класів). Цей захід допоможе випускникам у виборі майбутньої професії. Ведучою Дня кар’єри була головний спеціаліст відділу гуманітарного селищної ради Лариса Громська.

Щоб ознайомити учнів зі своїми навчальними закладами та спеціальностями, які можна набути, навчаючись у них, до Пулин прибуло більше десятка представників закладів вищої освіти, коледжів, ліцеїв. Це і державний університет «Житомирська політехніка», військовий університет ім. С. П. Корольова, Житомирське вище професійне училище-інтернат, агротехнічний коледж, професійний політехнічний ліцей, держуніверситет ім. І. Франка, фармацевтичний коледж та інші.

Презентуючи свої навчальні заклади, викладачі розповіли та показали старшокласникам району багато цікавої інформації. Тепер випускникам залишається зробити свій вибір.

І як зазначив один з виступаючих, що не важливо ким стануть майбутні студенти: військовими чи лікарями, вчителями чи оберуть робітничі професії, головне – залишатися справжніми людьми.