21 листопада – День Гідності та Свободи; День Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Дата: 21.11.2019 15:10

Сьогодні, 21 листопада, очільник Пулинської громади Олександр Гаврилюк разом із секретарем ради Оленою Гузюк та начальником відділу гуманітарного Георгієм Андрійчуком побували на селищному кладовищі, де поклали квіти до пам’ятника учаснику АТО Сергію Ковнацькому.

Сергій, будучи десантником, служив у 95-ій окремій штурмовій бригаді. Тож у цей день вшановуємо і згадуємо нинішніх захисників України, які віддали свої життя, борючись з російським агресором, за нашу свободу та незалежність.

Сьогодні наші співвітчизники також віддають шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.