«Україна – країна нескорених»

Дата: 21.11.2019 15:07

День Гідності та Свободи – історично важливий та пам’ятний для українців день. День, що пробуджує пам’ять кожного свідомого громадянина про події двох вирішальних для України революцій: 2004 року – Помаранчеву, яка була Святом Свободи, і Революцію Гідності 2013-2014 років та Небесну Сотню.

Саме цій події було приурочено патріотичну годину «Україна – країна нескорених».

Захід підготували працівники бібліотеки Пулинської селищної ради. На екрані для присутніх демонстрували зворушливі, щемливі ролики-спогади про ті буремні події. В ході уроку звучали патріотичні поезії та пісні.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять героїв, які ціною власного життя пробудили у свого народу почуття патріотизму та гідності, які загинули за свободу і територіальну цілісність України.

На завершення зустрічі присутні відвідали Музей учасників бойових дій, що знаходиться у Центрі культури та дозвілля.

Відділ гуманітарний