Пулинська ОТГ – серед призерів конкурсу «Краща спортивна громада Житомирщини»

14 листопада обласна комісія з проведення обласного щорічного конкурсу відвідали три громади-фіналістки конкурсу «Краща спортивна громада Житомирщини». За підсумками першого засідання комісії, яке відбулось 23 жовтня, у фінал вийшли Пулинська, Радомишльська та Олевська ОТГ.

Після огляду спортивної інфраструктури зазначених громад, безпосереднього спілкування з їх керівництвом, відповідальними за розвиток спорту у громадах та з керівниками місцевих ДЮСШ члени комісії одноголосно вирішили розподілити місця таким чином:

- перше місце та кращою спортивною громадою Житомирщини стала Радомишльська ОТГ;

- друге місце посіла Пулинська ОТГ;

-  третє – Олевська ОТГ.

За умовами конкурсу, громади які стали переможцями, отримують  з обласного бюджету грошові премії шляхом перерахування субвенції з обласного бюджету на капітальні видатки. А саме: за І місце – 200 тис.грн, ІІ – 150 тис.грн та ІІІ – 100 тис.грн.

Грошові премії можна використати виключно на спортивний розвиток територіальних громад.

Нагородження переможців та вручення дипломів Житомирської обласної ради відбудеться під час урочистостей до Дня місцевого самоврядування.