Формується склад молодіжної ради при Пулинській селищній раді

Дата: 14.11.2019 12:08

Фото без описуЗапрошуємо до складу Молодіжної ради при Пулинській селищній раді  креативних, ініціативних, активних, дієвих, наполегливих молодих людей віком від 14 до 35 років.

Згідно рішення селищної ради від 07.11.2019 року №1210 «Про створення Молодіжної ради при Пулинській селищній раді та затвердження Положення» молодіжна рада –є консультативно-дорадчим органом при Пулинській селищній раді та її виконавчиx органаx, створеним для здійснення координації заходів, пов’язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації молодіжної політики, сприяння участі молоді громади у формуванні та реалізації молодіжної політики в усіх сферах життя молоді, координації спільної діяльності молодіжних громадських організацій, інститутів громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування, що займаються реалізацією молодіжної політики та активізації участі молоді у політичному, соціальному та економічному житті Пулинської громади.

Мета діяльності Молодіжної ради – надати молоді Пулинської громади можливість взяти безпосередню участь як у формуванні політики з питань, які впливають на її життя громади, так і в процесах прийняття владних рішень, набути досвіду роботи в органах місцевого самоврядування, що забезпечить створення передумов для їх особистісного, професійного зростання і успішної суспільно-політичної діяльності.

До складу Молодіжної ради на добровільній основі включаються:

не більше двох- трьох  представників від кожного навчального закладу (учні 8-11 класів та учні професійного ліцею), кандидатури яких подаються учнівським самоврядуванням даного навчального закладу;

не більше двох представників від кожного населеного пункту за поданням старост та селищного голови;

не більше двох представників від молодіжниx громадськиx організацій, що зареєстровані та діють в межаx Пулинської селищної ради.

самовисуванці, кандидатури яких визначаються виконавчим комітетом селищної ради.

Прийом заяв  та подань до складу Молодіжної ради буде здійснюватись до 7 грудня включно.