«Колорит» пройшов у ІІ регіональний тур

Дата: 06.11.2019 09:17

2 листопада в Житомирі відбувся відбірковий обласний тур VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. П. Вірського. «Зразковий художній колектив» хореографічний колектив «Колорит» КЗПО «Центру дитячої та юнацької творчості» Пулинської селищної ради представив на розгляд журі три номери.

Це «Поліський жартівливий танок», хореографічні композиції «Мир над Україною» та «Гулянка на селі». Всіх учасників фестивалю-конкурсу було відзначено Дипломами за участь. А в телефонному режимі члени журі повідомлять керівників колективів, хто пройшов відбірковий тур і буде представляти Житомирщину в Києві.

Я вітаю «Зразковий художній колектив» хореографічний колектив «Колорит» та Пташнюка Максима, які є переможцями обласного відбіркового туру. В номінації F1 (діти віком до 16 років) колоритівці здобули І місце і будуть представляти Житомирщину на ІІ регіональному турі, який проходитиме 6 червня 2020 року в Києві.

Бажаю успіхів колективу та його керівнику, а також пройти в гала-концерт фестивалю.

Оксана Василенко,

директор КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості»