Як в Очеретянці День села святкували

Дата: 04.11.2019 10:04

3 листопада День села святкували в Очеретянці – у селі з доброю хліборобською славою, з міцними історичними традиціями, з шанованими трудовими династіями. Святкували напередодні очеретянського святого престолу – Дня Казанської Божої матері.

Біля Будинку культури та в глядацькій залі було людно: організатори та жителі довели свою щиру й сердечну любов до рідного краю, влаштувавши чудове свято. В залі на присутніх чекала виставка з поробками місцевих майстринь, солодощі тощо – справжня святкова атмосфера.

Відкрила свято в.о.старости округу Людмила Володіна. Надалі присутніх привітав Пулинський селищний голова Олександр Гаврилюк, який, окрім теплих слів на адресу присутніх, вручив Почесні грамоти директору сільського Будинку культури Аллі Терещенко та ветерану праці Миколі Рижуку.

Вдячним словом згадали та відзначили пам’ятними подарунками тих, хто своєю працею багато зробили для села.

Зі святом односельчан привітав директор сільгосппідприємства «Полісся» Василь Павлюк, подарувавши для місцевої каплички ікону Казанської Божої матері.

Концертну програму для жителів села та його гостей підготували

місцеві аматори. Ведуча свята – Наталія Дубина. Улюбленець місцевої публіки соліст Володимир Веретинський. Колоритні, енергійні, щирі й запальні виблискували своїми талантами на сцені учасниці жіночого вокального колективу «Калинонька». Мимоволі з ними «запалювалися» всі: дорослі підспівували, а імпровізовані дитячі хороводи біля сцени – то справжня символічна родзинка свята.

Емоцій на святі вистачало. Тож учасникам за прекрасне дійство дякували в.о.старости Людмила Володіна, головний спеціаліст відділу гуманітарного селищної ради Лариса Громська, директор Центру культури і дозвілля Віктор Саюк, директор Будинку культури Алла Терещенко.

На завершення свята для присутніх приємним сюрпризом стала безпрограшна лотерея.