«Форум змін» Дмитра Костюка

Дата: 25.10.2019 11:47

24 жовтня в Пулинах відбувся «Форум змін» народного депутата України Дмитра Костюка. В роботі взяли участь представники Пулинської об’єднаної територіальної громади на чолі з селищним головою Олександром Гаврилюком.

Форум, що складався з двох частин, проводився в приміщенні школи мистецтв селищної ради, куди прибули представники решти ОТГ району та активні громадяни.

Спілкуючись з присутніми, депутат Верховної Ради зупинився на питаннях децентралізації, роботи галузі медицини, культури, спорту, центрів безпеки та ін.

Далі учасники Форуму розділились на 5 команд і приступили до виконання практичних завдань. Кожна команда обговорювала існуючі проблеми (боротьба зі сміттям, ремонт доріг, залучення інвестицій, повна доступність до мережі Інтернет) та знаходила шляхи їх вирішення.

На завершення заходу всі присутні отримали «Сертифікат учасника».

«Форум змін» не є одноденним заходом. Попереду – формування команди змін та її діяльність.