Осінні роботи в парку

Селищний парк у всі пори року по-своєму красивий, завдячуючи працівникам з благоустрою території Пулинської селищної ради.

У ці жовтневі дні з дерев опадає позолочене осінню листя. Відцвіли та зів’яли багряно-жовті чорнобривці – окраса клумб. Працівники з благоустрою на чолі з Валентиною Кардаш прибирають опале листя та перецвілі квіти. А на їх місце висаджують морозостійкіші.

Близько 50 кущиків морозцю (квіти бузкового кольору) подарувала селищній раді Галина Карпова з Пулин. Тепер ці тендітні квіти прикрашають клумбу біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Наші працівники роблять усе можливе, аби в цьому мальовничому куточку завжди було красиво та затишно, щоб жителі та гості селища могли гарно провести свій час.