Команда Пулинської ОТГ – срібні призери Всеукраїнських змагань

Дата: 15.10.2019 12:16

10-12 жовтня в м. Вінниця відбулися Всеукраїнські фінальні спортивні змагання серед міських об’єднаних територіальних громад, на яких Житомирську область представляли спортсмени Пулинської ОТГ на чолі з селищним головою Олександром Гаврилюком.

У змаганнях, що проходили за підтримки профільного Міністерства, ВФСТ «Колос», Асоціації ОТГ, взяли участь понад 300 спортсменів з 16 областей України. Команда Пулинської громади разом з директором ДЮСШ селищної ради Романом Павлюком блискуче виступила на цих змаганнях, посівши друге загальнокомандне місце. Лише одне очко відділяє наших спортсменів від команди-переможця – Біляївської ОТГ (Одеська обл.) – 23 і 22.

«До складу нашої команди ввійшли кращі спортсмени громади, – говорить голова місцевої організації ВФСТ «Колос» Михайло Шакура. – А саме: футзал – Олег Костриця, Олександр Гаврилюк, Вадим Ковальчук, Юрій Кужіль, Денис Василенко, Мирослав Василенко, Олег Осіпчук, Вадим Черниш; теніс настільний – Михайло Шакура, Аліна Єль; шашки – Валентина Коберникова; шахи – Сергій Лісіцький; гірьовий спорт – Тарас Панчук. До речі, Тарас Панчук став переможцем цих змагань, піднявши гирю вагою 24 кг за 12 хв. 260 разів. Так він відмітив напередодні змагань народження своєї доньки. Ми всією командою привітали Тараса з такою гарною подією».

О. С. Гаврилюк вдячний усім учасникам змагань, які відстояли спортивну честь Житомирської області, зокрема й Пулинської громади.

Фото без описуСелищна рада висловлює щиру вдячність спонсорам, що надали фінансову допомогу для проведення змагань. Це керівники сільгосппідприємств, ФОП та ПП громади: Віталій Гудзюк, Василь Ругаль, Григорій Косташ, Валентина Кордулян, Вадим Юзьков, Станіслав Карпінський, Віталій Власенко та агро-компанія «ILTA».