Юні футболісти Пулинської ОТГ – переможці обласних змагань

Дата: 08.10.2019 09:30

7 жовтня у Пулинах відбувся обласний юнацький турнір з футболу в залік змагань «Хто ти, майбутній олімпієць?», на які прибуло шість команд з ОТГ та районів Житомирщини.

Фото без описуУчасників спортивного свята привітав селищний голова Олександр Гаврилюк та голова громадського об’єднання Житомирської територіальної організації ВФСТ «Колос» Олександр Сташенко.

А творчою родзинкою турніру став виступ хореографічного колективу «Грація» школи мистецтв та солістки Ангеліни Фіагностової.

Ігри одночасно проводилися на двох стадіонах: профліцею та дитячо-юнацької спортивної школи селищної ради. Щоб поборотися за право бути майбутнім олімпійцем, до Пулин завітали спортивні команди з Житомирського та Черняхівського районів, Ємільчинської, Курненської та Брусилівської ОТГ. Свою футбольну майстерність продемонстрували і господарі – вихованці ДЮСШ, команда Пулинської ОТГ, які й стали переможцями змагань.

У фінальному матчі наші футболісти переграли черняхівську команду з рахунком 2:0.