Шановні освітяни Пулинської громади!

Дата: 04.10.2019 09:52

Вітаю вас з професійним святом – Днем вчителя. Професія вчителя – унікальна, адже педагог своїм серцем, розумом формує учня, людину та суспільство. Якби не було вчителя, то не було б, напевно, ні поета, ні мислителя, ні інженера, ні лікаря. Вчителі, що невтомно сіють добре, вічне, мудре, заслуговують на шану та повагу.

Фото без описуУ цей святковий день прийміть мою щиру вдячність за Вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

Нехай Ваша щоденна праця примножує добро, буде легкою і радісною від щирої любові до дітей, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Педагогом!

Сердечно вітаю всіх освітян з професійним святом. Бажаю шановним педагогам щастя і здоров’я, успіхів і творчого натхнення, гарних результатів своєї праці та вдячних учнів!

З повагою селищний голова Олександр Гаврилюк.