30 вересня – Всеукраїнський День бібліотек

Дата: 30.09.2019 11:03

Бібліотека – це храм книги, дзеркало нашої історії, скарбниця часу, яка прокладає стежину в майбутнє. І нехай говорять, що сучасний світ не потребує природнього шелесту сторінок, справжні любителі книг є. І вони цінують працю наших бібліотечних берегинь.

Фото без описуЗ нагоди відзначення професійного свята бібліотекарів, працівники бібліотечних установ громади були відзначені на святковому зібранні. Селищний голова Олександр Гаврилюк вручив подяки Пулинської селищної ради за відданість бібліотечній справі та збереження культурних традицій рідного краю Людмилі Пашківській та Ользі Булановій (смт. Пулини), Галині Тимошенко (с.Очеретянка), Ірині Бондарчук (с.Івановичі).

Фото без описуВітаємо наших бібліотекарів, зичимо їм міцного здоров’я, благополуччя та достатку в кожній оселі й прихильності долі. Шановні працівники книгозбірень, нехай ніколи не полишають Вас почуття оптимізму, Віри, Надії, Любові і Мудрості-Софії.