Семінар-навчання з працівниками відділу гуманітарного

Дата: 26.09.2019 14:31

26 вересня головний спеціаліст Пулинського бюро правової допомоги Юрій Тичина провів семінар-навчання з працівниками відділу гуманітарного Пулинської об'єднаної територіальної громади.

Фото без описуПід час семінару були розглянуті питання налагодження співпраці стосовно надання правового супроводу особам з інвалідністю щодо отримання освіти. Також розглянуті питання правового інформування соціально незахищених верств населення Пулинської громади, продовження роботи з питань роз'яснення чинного законодавства щодо соціального захисту.