Футбольний турнір на честь селищного голови
21 вересня на футбольному майданчику зі штучним покриттям ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся турнір з міні-футболу серед ветеранів, присвячений 60-річчю селищного голови Олександра Гаврилюка.
Перед початком турніра відділом гуманітарним Пулинської селищної ради та місцевою організацією ВФСТ «Колос» проведено урочисте нагородження ювіляра цінними подарунками та Почесними грамотами. З вітальним словом виступили начальник відділу гуманітарного Георгій Андрійчук, голова місцевої організації ВФСТ «Колос» Михайло Шакура та голова обласної організації ВФСТ «Спартак» Борис Шевчик, які побажали Олександру Гаврилюку міцного здоров’я, удачі, благополуччя та ще довго працювати для процвітання Пулинської ОТГ у всіх її сферах.
У турнірі взяли участь дві команди: «Пулини» та «Ветеран». Перемогу святкувала команда «Пулини». Нагородження провів сам ювіляр – Олександр Гаврилюк.
Михайло Шакура, голова МО ВФСТ «Колос».