На Купала сонце грало

Дата: 06.07.2019 12:22

5 липня, надвечір, на селищному стадіоні відбулося театралізоване святкування під назвою: «На Купала сонце грало».

Стадіон ДЮСШ Пулинської селищної ради є гарним місцем для проведення свята Івана Купала. Адже поряд знаходиться водойма, куди дівчата за старим звичаєм опускають власноруч сплетені віночки.

Фото без описуКупальське свято зібрало чимало глядачів, переважна кількість – молодь. Глядачів розважали казкові герої, дівчата в хороводі танцювали біля прикрашеної Марени, плили віночки.

Привітання зі святом прозвучали від творчих колективів Центру культури і дозвілля селищної ради, його керівника Віктора Саюка, дитячих хореографічних колективів, аматорів БК с. Стара Олександрівка.

«Сьогодні ми маємо можливість співати і танцювати, бо над нами мирне небо», - говорили ведучі Олександр Тимощук та Христина Костриця. На адресу захисників, учасників ООС, прозвучало музичне вітання від Наталії Степанчук.

Фото без описуНа святі, яке тривало до сутінок, було весело, особливо тішилися діти.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуПрисутнім побажали здоров’я міцного з роси та води, жити сто років без горя й біди.